Černé skládky #2673

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Objeveno Čistou Trojkou   |   7. 6. 2017 (15:38)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Odpad u dětského hřiště.

Reakce Čisté Trojky   |   7. 6. 2017 (16:03)

Uklizeno Čistou Trojkou.