Černé skládky #2671

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Objeveno Čistou Trojkou   |   7. 6. 2017 (14:36)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Odložený lavor na chodníku.

Reakce Čisté Trojky   |   7. 6. 2017 (14:55)

Uklizeno Čistou Trojkou.