Další podněty Čisté Trojce #2670

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Jirka   |   7. 6. 2017 (12:14)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Tady už dlouhou dobu leží vyvrácená zábrana u stromu. Prosím o opravu, nebo uklizení.

Reakce Čisté Trojky   |   7. 6. 2017 (15:19)

Dobrý den, děkujeme za Váš podnět. Na místě jsme byli a vyvrácenou zábranu uklidili. Pavel, Čistá Trojka