Úklid ulic #2667

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Josef   |   6. 6. 2017 (20:57)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Po loňské kvalitní opravě chodníku, stylu "franto zalep to", která vydržela rekordní rok, se vrstva rozpadla na atomy v podobě hromady štěrku, která se sama z místa nepohne, prosím odvezte to. díky

Reakce Čisté Trojky   |   7. 6. 2017 (12:12)

Dobrý den, děkujeme za Váš podnět. Na místě jsme byli a štěrk uklidili. Pavel, Čistá Trojka

Vložil(a): Josef   |   7. 6. 2017 (12:57)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

super, díky jste fakt rychlý )