Nepořádek kolem sběrných nádob na komunální odpad #2664

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Objeveno Čistou Trojkou   |   6. 6. 2017 (14:30)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Opět odpadky u koše.

Reakce Čisté Trojky   |   6. 6. 2017 (15:53)

Uklizeno Čistou Trojkou.