Úklid ulic #2663

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Petra   |   6. 6. 2017 (13:42)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Prosím o úklid chodníku v ulici Hájkova, v blízkosti schodů vedoucích do parku Vítkov. Na chodníku se povalují odpadky a psí hovínka. Na křižovatce s ulicí Koněvova chodník zapáchá po psích hovínkách, tam by bylo vhodné ho pravidelně čistit na mokro. Obecně, celou ulici Hájkova od Koněvky směrem k parku Vítkov by bylo dobré pravidelně uklízet, jelikož tudy do parku chodí pejskaři a ulice je denní denně plná psích hovínek. Děkuji.

Reakce Čisté Trojky   |   6. 6. 2017 (15:00)

Dobrý den, děkujeme za Váš podnět. Na místě jsme byli a uklidili. Tuto lokalitu čistí jinak pravidelně Pražské služby PO-PA 10-12hod. Pavel, Čistá Trojka