Úklid ulic #2662

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Petra   |   6. 6. 2017 (13:37)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Prosím o úklid ulice Kališnická - na chodníku i vozovce se povalují odpadky a psí hovínka. Je to po celé délce ulice, ale zdaleka nejhorší to je u křižovatky s ulicí Pražačka.
Děkuji.

Reakce Čisté Trojky   |   6. 6. 2017 (15:12)

Dobrý den, děkujeme za Váš podnět. Na místě jsme byli a uklidili. Tuto lokalitu čistí jinak pravidelně Pražské služby PO-PA 10-12hod. Pavel, Čistá Trojka