Poškozený mobiliář #2661

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Sebastien   |   6. 6. 2017 (12:36)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Rozbitý koš na náměstí. Děkuji.

Reakce Čisté Trojky   |   6. 6. 2017 (14:03)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Koš jsme opravili.
Čistá Trojka