Dětská hřiště (nepořádek, projevy vandalismu) #2658

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Klára   |   6. 6. 2017 (00:27)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dobrý den,
Již delší dobu chybí západka u vrátek na novém dětském hřišti na adrese Žižkovo nám.2 viz.foto.
Děkuji.
Klára

Reakce Čisté Trojky   |   6. 6. 2017 (10:58)

Dobrý den, děkujeme za Váš podnět. Chybějící západku u vrátek na novém dětském hřišti jsme nahlásili zodpovědné organizaci.
Pavel, Čistá Trojka

Reakce Čisté Trojky   |   14. 7. 2017 (10:54)

Dobrý den, dnes jsme kontrolovali západku a již je opravena. Čistá Trojka