Úklid ulic #2656

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Jan   |   5. 6. 2017 (19:45)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Odložená postarší sofa s křeslem na rohu Biskupcovy a J. Želivského.

Reakce Čisté Trojky   |   6. 6. 2017 (10:31)

Dobrý den, děkujeme za Váš podnět. Na místě jsme byli a skládku uklidili. Pavel, Čistá Trojka