Černé skládky #2653

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Jakub   |   5. 6. 2017 (15:33)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Nekolika denni,rozrustajici se skladka z likvidovane restaurace Dobra trefa,budouci Indicke restaurace.

Reakce Čisté Trojky   |   6. 6. 2017 (11:55)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Záležitost již řešíme. Odvoz si musí zajistit majitel, nebo původní či nový nájemce. Není možné jen tak vyklidit hospodu a nechat věci na ulici.
Budeme Vás informovat.
Čistá Trojka

Reakce Čisté Trojky   |   6. 6. 2017 (15:11)

Dobrý den,
na místě jsme byli. Nejpravděpodobněji zítra by měli zodpovědné osoby skládku zlikvidovat.
Čistá Trojka

Reakce Čisté Trojky   |   7. 6. 2017 (15:08)

Dobrý den,
skládka odvezena.
Čistá Trojka