Nepořádek kolem sběrných nádob na komunální odpad #2649

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Jana   |   5. 6. 2017 (09:39)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dobrý den, bohužel opět někdo v okolí vyklízí byt a věci, včetně kovové stěny a pneumatiky, umístil ke kontejnerům.

Reakce Čisté Trojky   |   5. 6. 2017 (11:33)

Dobrý den, děkujeme za Váš podnět. Na místě jsme byli a okolo kontejnerů uklidili. Pavel, Čistá Trojka