Úklid ulic #2647

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Jozef   |   5. 6. 2017 (08:42)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Odpadky na ulici.

Reakce Čisté Trojky   |   5. 6. 2017 (14:53)

Dobrý den, děkujeme za Váš podnět. Na místě jsme byli a uklidili. Pavel, Čistá Trojka

Vložil(a): Jozef   |   5. 6. 2017 (14:54)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Děkuji!