Veřejná zeleň (nepořádek, projevy vandalismu) #2644

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Kamil   |   3. 6. 2017 (12:18)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Zarostlé okolí stromů plevelem po celé ulici Koněvova. Již jsem hlásil na podzim společně s rezavějicími plotky, které byly odstraněny. Nicméně mizející kameny nebyly dosypány.

Reakce Čisté Trojky   |   5. 6. 2017 (11:51)

Dobrý den, děkujeme za Váš podnět. Problém s plevelem jsme nahlásili zodpovědné organizaci a to Technické správě komunikací. Pavel, Čistá Trojka

Reakce Čisté Trojky   |   12. 12. 2017 (13:32)

Dobrý den,
problém odstraněn.
Čistá Trojka