Veřejná zeleň (nepořádek, projevy vandalismu) #2643

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Patrik   |   3. 6. 2017 (08:48)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dobry den, tak po case opat nahlasujem plastovy odpad v zeleni na 2 miestach, kde to bez nahlasenia nikto neodprace - aj napriek tomu, ze okolo toho rozne firmy/zlozky mesta zodpovedne za poriadok chodia kazdy den
Dakujem.

Reakce Čisté Trojky   |   5. 6. 2017 (16:00)

Dobrý den, děkujeme za Váš podnět. Na místě jsme byli a uklidili. Pavel, Čistá Trojka