Veřejná zeleň (nepořádek, projevy vandalismu) #2642

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): David   |   2. 6. 2017 (20:46)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dobry den, po bouřce zkraje týdne zůstal zlomený strom na rohu ulice Za Vackovem a Pod Jarovem. Poté ho někdo uriznul a odložil na protější chodník. Zatim ho nikdo neodvezl, tak píši Vám. Dekuji

Reakce Čisté Trojky   |   5. 6. 2017 (11:52)

Dobrý den, děkujeme za Váš podnět. Na místě jsme byli a vše odvezli. Pavel, Čistá Trojka