Nepořádek kolem kontejnerů na tříděný odpad #2636

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Pavel   |   2. 6. 2017 (09:39)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Nepořádek kolem kontejnerů na tříděný odpad

Reakce Čisté Trojky   |   2. 6. 2017 (14:15)

Dobrý den, děkujeme za Váš podnět. Na místě jsme byli a uklidili. Pavel, Čistá Trojka