Černé skládky #2633

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Jaroslav   |   1. 6. 2017 (19:34)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dobrý den,
opět přeplněná popelnice obchodu Štítného 38. Házení odpadků mimo popelnici a rozlétávání do okolí. Jednou jste již řešili. Majitel potravin tehdy popelnici uklidil a bylo čisto. Teď to jde opět do starých kolejí.

Jsou tu stále značky zátarasů, po opravě silnice.

Moc děkuji.

Reakce Čisté Trojky   |   2. 6. 2017 (11:34)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Na místě jsme byli a uklidili. Popelnici majitel dává ven pouze v den vývozu.
Čistá Trojka

Vložil(a): Jaroslav   |   2. 6. 2017 (13:34)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dobrý den, moc děkuji! Popelnici tam má několik dní.