Další podněty Čisté Trojce #2630

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Filip   |   1. 6. 2017 (14:06)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dobrý den, na křižovatce ulic Jana Želivského a Na Parukářce je zlomená značka, můžete prosím zajistit její opravu?
Děkuji a přeji krásný víkend.

Reakce Čisté Trojky   |   1. 6. 2017 (14:14)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Zlomenou značku hlásíme Technické správě komunikací.
Pavel. Čistá Trojka

Reakce Čisté Trojky   |   28. 6. 2017 (14:10)

Dobrý den,
značka již v pořádku.
Čistá Trojka