Veřejná zeleň (nepořádek, projevy vandalismu) #2628

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Marcel   |   1. 6. 2017 (09:40)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Bio odpad.

Reakce Čisté Trojky   |   1. 6. 2017 (11:39)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Na místě jsme byli a uklidili.
Čistá Trojka