Dětská hřiště (nepořádek, projevy vandalismu) #2626

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Vladimira   |   1. 6. 2017 (00:34)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Hřiště na kopci Sv. Kříže: u stupínků k lanovce je stržená spodní lišta a ze dřeva v tom místě trčí ostré pahýly ulomených šroubů. (viz foto).

Reakce Čisté Trojky   |   1. 6. 2017 (10:19)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět který jsme předali zodpovědné organizaci.
Čistá Trojka

Reakce Čisté Trojky   |   23. 8. 2017 (12:57)

Dobrý den, ostré pahýly ulomených šroubů jsou již odstraněny.
Čistá Trojka

Vložil(a): Vladimira   |   23. 8. 2017 (17:21)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Děkuji za zprávu a za důslednost.