Úklid ulic #2624

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Pavel   |   31. 5. 2017 (13:15)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Poražený strom zabírá 3 parkovací místa v modré zóně.

Reakce Čisté Trojky   |   31. 5. 2017 (15:05)

Dobrý den, děkujeme za Váš podnět, který nahlásíme zodpovědné organizaci. Pavel, Čistá Trojka

Reakce Čisté Trojky   |   16. 6. 2017 (12:08)

Dobrý den,
při dnešní kontrole již vše v pořádku.
Čistá Trojka