Nepořádek kolem sběrných nádob na komunální odpad #2623

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Marcel   |   31. 5. 2017 (13:03)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

U odpadkového koše neporadek. Dekuji

Reakce Čisté Trojky   |   31. 5. 2017 (15:05)

Dobrý den, děkujeme za Váš podnět. Na místě jsme byli a uklidili. Pavel, Čistá Trojka