Nepořádek kolem sběrných nádob na komunální odpad #2622

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Ivan   |   31. 5. 2017 (11:52)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Neporadek Blahoslavova/Jeseniova

Reakce Čisté Trojky   |   31. 5. 2017 (15:47)

Dobrý den, děkujeme za Váš podnět. Na místě jsme byli a uklidili. Pavel, Čistá Trojka