Veřejná zeleň (nepořádek, projevy vandalismu) #2621

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Objeveno Čistou Trojkou   |   31. 5. 2017 (11:52)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Odpadkový koš a nepořádek v zeleni.

Reakce Čisté Trojky   |   31. 5. 2017 (12:14)

Uklizeno Čistou Trojkou.