Nepořádek kolem sběrných nádob na komunální odpad #2619

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Jitka   |   30. 5. 2017 (21:51)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dobrý den,
stále se opakující problém u popelnic. Chápu, že klasičtí popeláři vyprázdní jen kontejnery a víc je nezajímá, ale nechápu proč obyvatelé tamních domů nechápou systém sběrných dvorů!
Děkuji za nápravu a věřme, že jednou pochopí!!!

Reakce Čisté Trojky   |   31. 5. 2017 (15:48)

Dobrý den, děkujeme za Váš podnět. Úklid uvedeného místa jsme naplánovali na následující pracovní den. Pavel, Čistá Trojka

Reakce Čisté Trojky   |   1. 6. 2017 (14:10)

Dobrý den,
na místě jsme dnes byli, ale bohužel neprojedem kvůli zaparkovaným autům. Zkusíme to zítra.
Čistá Trojka

Reakce Čisté Trojky   |   2. 6. 2017 (14:04)

Dobrý den,
dnes jsme na uvedeném místě zlikvidovali černou skládku u kontejnerového stání.
Čistá Trojka