Veřejné osvětlení #2618

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Miloslav   |   30. 5. 2017 (21:18)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dobrý den,

nesvítí lampa veř. osvětlení v ulici Květinková před domem č.p. 13.

Děkuji

Reakce Čisté Trojky   |   31. 5. 2017 (12:53)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět, který předáváme firmě PRE, která má veřejné osvětlení na starost.
Pavel, Čistá Trojka