Černé skládky #2617

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Stanislav   |   30. 5. 2017 (15:14)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Prověřováno hlídkou MP Praha jako oznámení od občana přijaté prostřednictvím OPES OŘ MP Praha 3, Lupáčova 14, Praha 3. Jedná se o staré křeslo bez majitele přímo před domem v ul. Cimburkova 16, Praha.

Reakce Čisté Trojky   |   30. 5. 2017 (16:57)

Dobrý den, děkujeme za podnět. Křeslo jsme uklidili.
Radek, Čistá Trojka