Úklid ulic #2614

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): OŘ MP Praha 3   |   30. 5. 2017 (10:32)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dobrý den, na veřejném prostranství je rozbité sklo. S pozdravem OŘ MP Praha 3.

Reakce Čisté Trojky   |   30. 5. 2017 (12:06)

Dobrý den, děkujeme za Váš podnět. Na místě jsme byli a vše uklidili. Nejednalo se o sklo, ale jakési blýskavé konfety Pavel, Čistá Trojka