Další podněty Čisté Trojce #2613

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Hana   |   29. 5. 2017 (21:56)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

"Váš zodpovědný přístup pomáhá ke zlepšení čistoty a životního prostředí. Děkujeme." Nám. JzP, slavný odpadkový koš na psí exkrementy, dnes po 20. hod.: prosím nahlásit kompetentní osobě s požadavkem řešit systémově sběrné nádoby na odpadky pro lidi na místě hojně navštěvovaném lidmi. Máme se stát psy? Mimochodem, v sousedství nám. JzP vzniklo v poslední době mnoho obchůdků s rychlým občerstvením. Problém se bude zhoršovat. Děkuji.

Reakce Čisté Trojky   |   30. 5. 2017 (11:46)

Dobrý den, děkujeme za Váš podnět. Na místě jsme byli a veškeré odpadky uklidili. Čistá Trojka