Nepořádek kolem sběrných nádob na komunální odpad #2612

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Hana   |   29. 5. 2017 (21:41)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Odpadky navíc, aktuální situace dnes po 20. hod. Prosím nahlašte (znovu) kompetentní osobě: je to dlouhodobý problém na nám. JzP. Lidé prostě nemají kam odhazovat odpadky. Malé a/nebo malé množství odpadkových košů neodpovídá takto frekventovanému a navštěvovanému místu. Důsledek: znechucení a ostuda.

Reakce Čisté Trojky   |   30. 5. 2017 (11:35)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Na místě jsme byli a vše uklidili. Podnět s navýšením nádob předáme.
Čistá Trojka