Černé skládky #2607

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Nahlášeno přes Facebook   |   29. 5. 2017 (14:01)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dobrý den, dnes jsme vyrazili slunit se na Židovské pece a u grilovácího místa jsme narazili na tento nepořádek. Předem děkujume za úklid

Reakce Čisté Trojky   |   29. 5. 2017 (15:53)

Při kontrole místa jsme zjistili, že je již vše v pořádku.
Čistá Trojka