Úklid ulic #2606

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Barbora   |   29. 5. 2017 (11:59)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Rozbitá láhev u dětského hřiště.

Reakce Čisté Trojky   |   29. 5. 2017 (14:12)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Na uvedeném místě jsme byli. Bylo však již uklizeno.
Čistá Trojka