Úklid ulic #2603

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Stanislsv   |   28. 5. 2017 (12:06)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Klasicky neporadek u trideneho odpadu. jiz druhy den

Reakce Čisté Trojky   |   29. 5. 2017 (13:50)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Na uvedeném místě jsme byli a nepořádek uklidili.
Pavel, Čistá Trojka