Veřejná zeleň (nepořádek, projevy vandalismu) #2602

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Jitka   |   25. 5. 2017 (17:23)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dobrý den,již delší dobu není posekaná tráva před i za domem a přilehlém okolí.Dekuji.Vančurová

Reakce Čisté Trojky   |   26. 5. 2017 (13:36)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Místo nahlásíme zodpovědné organizaci.
Čistá Trojka

Reakce Čisté Trojky   |   28. 6. 2017 (15:48)

Dobrý den,
místo jsme dnes kontrolovali. Seč by měla být hotova.
Čistá Trojka