Černé skládky #2599

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Objeveno Čistou Trojkou   |   25. 5. 2017 (15:12)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Přepravka na chodníku.

Reakce Čisté Trojky   |   25. 5. 2017 (15:25)

Uklizeno Čistou Trojkou.