Veřejná zeleň (nepořádek, projevy vandalismu) #2596

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Jan   |   25. 5. 2017 (11:13)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Rozhazene odpadky

Reakce Čisté Trojky   |   25. 5. 2017 (13:04)

Dobrý den, děkujeme za Váš podnět. Odpadky jsme uklidili.
Radek, Čistá Trojka