Úklid ulic #2595

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Marta   |   24. 5. 2017 (21:41)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dobrý večer, v ulici Pod Lipami na rohu s Plavínovou zůstaly po opravě vozovky přenosné značky. Po pravidelném čištění ulic jsou rozestavěné přes celý chodník. Patří firmě DAP.
Další přenosné značky jsou na chodníku v ulici Rixdorfská, také tu zůstaly po opravě chodníku.
Děkuji za odvezení.

Vložil(a): Marta   |   24. 5. 2017 (21:44)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dobrý večer, v ulici Pod Lipami na rohu s Plavínovou zůstaly po opravě vozovky přenosné značky. Po pravidelném čištění ulic jsou rozestavěné přes celý chodník. Patří firmě DAP.
Další přenosné značky jsou na chodníku v ulici Rixdorfská, také tu zůstaly po opravě chodníku.
Děkuji za odvezení.

Reakce Čisté Trojky   |   25. 5. 2017 (09:47)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Firmě DAP jsme zavolali a nahlásili zapomenuté značky. Měli by je dnes odvézt.
Pavel, Čistá Trojka

Vložil(a): Marta   |   25. 5. 2017 (21:43)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Moc Vám děkuji. Ještě jsou dvě značky v ulici Rixdorfská, není na nich uvedena firma, které by patřily. Je možné zajistit i jejich odvezení? Děkuji.

Reakce Čisté Trojky   |   14. 6. 2017 (15:35)

Dobrý den, na uvedeném místě jsme opět byli, provedli kontrolu a značky jsou již pryč.
Čistá Trojka

Vložil(a): Marta   |   14. 6. 2017 (20:40)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Moc vam dekuji, jste skveli. M. Jurkova