Poškozený mobiliář #2594

Stav hlášení: vyřízeno předáním na odpovědnou organizaci / věc je v řešení

Vložil(a): Olda   |   24. 5. 2017 (19:52)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Lampa na Ohradě má stále poškozený kryt. Hlášeno již 2x, třeba třetí urgence na TSK zabere. Nebo pátá, desátá...

Reakce Čisté Trojky   |   25. 5. 2017 (13:33)

Dobrý den,
poškozený kryt urgujeme u TSK. Snad se to konečně nějak pohne.
Čistá Trojka