Veřejná zeleň (nepořádek, projevy vandalismu) #2590

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Telefonicky nahlášeno Čisté Trojce   |   24. 5. 2017 (10:42)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Brloh - matrace atd.

Reakce Čisté Trojky   |   24. 5. 2017 (14:11)

Uklizeno Čistou Trojkou.