Veřejná zeleň (nepořádek, projevy vandalismu) #2588

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Jozef   |   23. 5. 2017 (18:26)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Tohle místo potřebuje opět pročistit. ...a posekat trávník (retrospektivně plevel).

Reakce Čisté Trojky   |   24. 5. 2017 (12:14)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Na místě jsme byli a uklidili. Plevel hlásíme zodpovědné osobě.
Pavel, Čistá Trojka