Veřejná zeleň (nepořádek, projevy vandalismu) #2586

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Jozef   |   23. 5. 2017 (18:07)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

2 týdny po konání „Nárožního festivalu“ se na rohu ulic Kubelíkova – Ševčíkova stále na stromě nachází kruhový závěsný artefakt, který zjevně nemá kdo uklidit. Mohli by jste, prosím, zmíněnou konstrukci ze stromu sundat? Děkuji.

Reakce Čisté Trojky   |   24. 5. 2017 (11:45)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Na uvedeném místě jsme byli a artefakt uklidili.
Čistá Trojka

Vložil(a): Jozef   |   24. 5. 2017 (17:46)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Skvělá práce. Děkuji.