Černé skládky #2584

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Objeveno Čistou Trojkou   |   23. 5. 2017 (15:35)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Nepořádek u vstupu do metra.

Reakce Čisté Trojky   |   23. 5. 2017 (16:31)

Uklizeno Čistou Trojkou.