Úklid ulic #2582

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Objeveno Čistou Trojkou   |   23. 5. 2017 (14:47)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Substrát v křižovatce silnice.

Reakce Čisté Trojky   |   23. 5. 2017 (15:35)

Uklizeno Čistou Trojkou.