Další podněty Čisté Trojce #2581

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Objeveno Čistou Trojkou   |   23. 5. 2017 (12:59)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Nepořádek kolem přeplněného koše na psí exkrementy.

Reakce Čisté Trojky   |   23. 5. 2017 (15:08)

Uklizeno Čistou Trojkou.