Úklid ulic #2580

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Veronika   |   23. 5. 2017 (11:44)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Na přechodu pro chodce u vchodu do Olšan. Hřbitova leží už týden mrtvý holub.

Reakce Čisté Trojky   |   23. 5. 2017 (14:42)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Na uvedeném místě jsme uklidili.
Čistá Trojka