Nepořádek kolem kontejnerů na tříděný odpad #2578

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Anonym   |   23. 5. 2017 (09:54)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dobrý den. Bydlím a pracuji na Žižkově. Do práce chodím ulicí Čajkovského od Sladkovského náměstí. Pak zahýbám do ulice Kubelíkovy. Blízko tohoto rohu je OA, kam proudí ráno poměrně dost adolescentů. Téměř každé ráno na rohu těchto dvou ulic u podzemních nádob na tříděný odpad je neuvěřitelný nepořádek. Kontejnery jsou často poloprázdné, ale řada věcí se do nich pro rozměrnost nedá vložit. Myslím, že by se měl KAŽDÉ ráno udělat úklid okolo těchto kontejnerů. Nepořádek vzbuzuje ve všech dojem, že se jedná o volnou skládku a tak se podle toho lidé chovají. Nedává to dobrý příklad.

Reakce Čisté Trojky   |   24. 5. 2017 (10:45)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Na uvedeném místě probíhá pravidelný úklid firmy AVE každý den od pondělí do neděle včetně vývozu kontejnerů mezi 10-14 hod.
Čistá Trojka