Veřejná zeleň (nepořádek, projevy vandalismu) #2575

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Sebastien   |   22. 5. 2017 (15:03)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Kartony,nepořádek. Díky za úklid.

Reakce Čisté Trojky   |   22. 5. 2017 (16:16)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Na místě jsme byli a uklidili.
Pavel, Čistá Trojka