Úklid ulic #2572

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Zuzana   |   22. 5. 2017 (10:13)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Mrtvý holub bez hlavy už asi třetí den na chodníku v ulici Kubelíkově naproti Paláce Akropolis (přes silnici). Mrtvolka je ve stále horším stavu.

Reakce Čisté Trojky   |   22. 5. 2017 (14:46)

Dobrý den,
na místě jsme byli, ale holub tam již nebyl.
Pavel, Čistá Trojka