Veřejná zeleň (nepořádek, projevy vandalismu) #2570

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Hana   |   19. 5. 2017 (18:33)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Škroupovo nám., 6 uschlých stromů - viz foto. Jsem si vědoma, že to kompetentní organizaci již registruje. Ode mne přesto podnět k řešení.

Reakce Čisté Trojky   |   22. 5. 2017 (13:03)

Dobrý den, 
o stavu stromů již příslušná firma ví a řeší se.
Čistá Trojka

Reakce Čisté Trojky   |   9. 8. 2017 (11:58)

Dobrý den, dnes jsme byli na kontrole místa. Uschlé stromy jsou odstraněny.
Radek, Čistá Trojka